no-img
فروشگاه اینترنتی خرید دانلود

کارآفرینی پرورش قارچ - فروشگاه اینترنتی خرید دانلود

فروشگاه اینترنتی خرید دانلود
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

DOC
کارآفرینی پرورش قارچ
امتیاز 1.00 ( 2 رای )
doc
فروردین ۲۹, ۱۳۹۹
279kb
۷,۵۰۰ تومان
۷,۵۰۰ تومان – خرید

کارآفرینی پرورش قارچ


کارآفرینی پرورش قارچ

تعداد صفحات : ۳۸ صفحه

مقدمه

قارچ گیاهی است بدون سبزینه و قادر است با شرایط گوناگون تطبیق یابد و می تواند گندروی یا (Saprophyte) یا انگل (parasite) یا همزی (symbiotes) باشد، یعنی با گیاهان سبزینه دار مشترکاً زندگی کند.قارچ ها مجموعه بسیار وسیعی را تشکیل می دهند و حدود ۱۰۰۰۰۰ گونه می باشند. بسیاری از قارچ های سمی و خوراکی از گروه superieurs champignon  یا قارچ های عالی هستند. قارچ های خوراکی سفید اکثراً از Agaricus compestries  هستند که مزه مطبوع دارند. قارچ های خوراکی رنگ های مختلفی دارند که رنگ سفید مطلوبیت بیشتری دارد. بعضی از قارچ ها خوراکی و یا سمی و دارویی و یا مخدر هستند که مواد مخدر LSD را از یک نوع قارچ تهیه می کنند.

نیاز سنجی

هدف کلی این تحقیق ایجاد شرکت تولید قارچ ، مهارتهای اجتماعی ، اقتصادی کارآفرینانه برتمایلات هنرجویان شهر مرودشت می باشد.

 

اهداف

  • افزایش رقابت پذیری از طریق ارتقای کیفیت و کاهش هزینه
  • اندازه گیری و اعلام شاخص های بهره وری در سطوح مختلف بخش تولید قارچ
  • نوسازی تدریجی صنایع فرسوده به منظور بهبود بخش شاخص بهره وری کل عوامل تولید
  • راه اندازی شرکت تولید قارچ موثر یا غیر موثر بودن مهارتهای اجتماعی – اقتصادی

 

ضرورت و اهمیت پژوهش

بطور ساده کارآفرین به شخص حقیقی یا حقوقی ای گفته می شود که توانایی تحمل ریسک – اغلب مالی – را دارد و میتواند یک ایده اولیه را به یک فعالیت اقتصادی تبدیل کند. همه ما می توانیم یک کارآفرین باشیم، چه کارمند، چه کشاورز و … در هر پست و مقامی که باشیم در راه انجام فعالیت های خود می توانیم کارآفرین بوده و ایده های خود برای بهبود انجام کارها را به واقعیت تبدیل کنیم.

یک کشاورز می تواند با راه اندازی روشهای جدید کاشت، آبیاری، نگهداری و … کمیت یا کیفیت محصولات خود را بالا ببرد. یک کارمند می تواند برای انجام فعالیت های روزانه و البته در چهارچوب اختیارات خود روشهای جدیدی را اختیار کند تا انجام کارها برای خود و ارباب رجوع سریعتر و با کیفیت بالاتری صورت پذیرد. یک مهندس یا شرکت می تواند با قبول هزینه های تولید آزمایشگاهی، نمونه ای از یک محصول را تولید کرده و در صورت مفید بودن آنرا تولید انبوه نماید و به جامعه خود خدمت کند. یک مربی تیم فوتبال می تواند با اتخاذ روشهای مدیریتی و arrange یک تیم به موفقیت های بسیار دست پیدا کند و ….

همانطور که مشاهده می کنید در تمام مثالهایی که آورده شد نوعی ریسک وجود دارد. این ریسک ممکن است باعث از بین رفتن محصول کشاورز شود یا باعث شود تا کارمند توبیخ یا اخراج شود و یا سرمایه گذاری آن مهندس یا شرکت به هدر رود. و دست آخر آنکه آن مربی تیم ممکن است سمت یا اعتبار خود را از دست دهد. بنابراین مشاهده می کنید که بسادگی میتوان این نتیجه را گرفت که “کارآفرینی بدون ریسک امکان پذیر نمی باشد.” شاید از همین جمله بتوان فهمید که چرا در کشور ما در میان جوانان کارآفرینی جایگاه والایی ندارد، فعلا” اجازه دهید بحث فنی را ادامه دهیم.

فصل اول طرح تحقیق

فصل دوم پیشینه تحقیق

فصل سوم روش اجرای پروژه

فصل چهارم تحلیل و بررسی داده ها

فصل پنجم بحث و نتیجه گیری

۷,۵۰۰ تومان – خرید


موضوعات :
کارآفرینی

تصاویر پیش نمایش


کارآفرینی پرورش قارچ-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *